בס"ד

 

דוגמא א:

אורי (שם בדוי), ילד בן 4 שהוריו גרושים. גר עם האם אבל מעדיף לגור עם האב, כי האב יותר "מפנק". אורי התחיל להתמרד נגד אימו ואחרי זמן מה גם נגד הגננת. בהמשך לשיחה עם האם, אורי הגיע אלי . בעקבות שיחה "קלילה" עימו ובנוכחות אימו, הילד המתוק, עם דמעות בעיניו הביע בפעם הראשונה את אשר חש. הוא אמר " אמא לא אוהבת אותי". באמצעות טכניקת NLPהילד יצא מהפגישה עם אמונה חדשה – "אמא אוהבת אותי הכי בעולם".  במקרה הזה – פגישה אחת יצרה שינוי תודעתי ואמונתי.
 

דוגמא ב:

נתן (שם בדוי) בן 22 – עם פוביה מרופא שיניים. במשך כמעט 15 שנים דחה טיפולים משמרים והכרחיים. הוא ביקש להבין מדוע יש לו פחד נוראי להגיע לרופא השיניים ורצה להשתחרר מהפחד שתוקף אותו רק מעצם המחשבה לשבת על אותו כיסא בקליניקה. הוא הגיע להבנה שהוא חייב לטפל בעניין. בהמשך לשיחה מקדימה ובעזרת תהליך בדמיון מודרך  ו- NLPהגענו למקור הפחד. הסתבר שנתן, בהיותו ילד צעיר התלווה לחברו לבדיקה ואותו חבר צעק מכאב כשהרופא נגע בשן כואבת. את החוויה הוא שכח במשך השנים אך – את הפחד מהכאב שהרופא "גורם", את זה התת מודע שלו נצר. ליום המחרת, נתן התקשר ובישר לי שעתה יצא מרופא השיניים ושחבל שדחה את הטיפול בבעיית הפחד במשך כל כך הרבה שנים.

 

דוגמא ג:

שירה (שם בדוי) בת 39 – גרושה  + ילדה, פנתה אלי מכיוון שרצתה להשתחרר מהכעסים שיש לה להוריה ולגרוש שלה, אשר משפיעים עליה ביום יום. היא התקשתה במציאת זוגיות וביקשה לעבור תהליך לשחרור הכעסים. התהליך היה מרתק לשתינו. הכעס התנדף ובמקומו השתרשה ההבנה והקבלה של ההורים והגרוש. שירה למדה שיעור משמעותי בחייה – כל אדם הנקרא בדרכך בא ללמדך שיעור בחיים ובזכותו אנו גדלים צומחים ומתפתחים. כיום שירה בקשר אוהב עם הוריה ואפילו חוגגת חלק מהחגים עם הגרוש שלה ועם משפחתו. מאחלת לה למצוא את זיווגה בקרוב מאוד.

 

כל הזכויות שמורות ל  -  nurit-nlp.co.il  nlpnurit@gmail.com
נבנה ע"י